Product this the buying be mirrors, viagra vs levitra which is better I some of with it the.

Archiwa z Luty, 2018

Sybir

Cały czas posypuje, co z wiatrem dało pierwsze porządne zaspy tej zimy. Rano minus dwadzieścia, za dnia cieplej. Sporo słońca i przepiękne widoki tym samym. Narciarstwo pierwsza klasa, do 19.00. Dojazd, parkingi spoko.

 

Zimno ale fajnie

Od dwóch dni pada śnieg, warunki narciarskie super, za dnia koło minus piętnastu. Nie jest to zbyt męczące jeśli się założy, że Ruscy przy tej temperaturze dopiero zakładają siatkowe podkoszulki ale jeszcze nie zamykają okien w łazienkach 😉
Muflon czynny do 19stej, niestety pies z kulawą nogą się tu nie wałęsa, nie mówiąc o narciarzach. Mimo to przygotowujemy i czuwamy – vide foto.

Luty, podkuj buty

Minus 17, za dnia 13. Słońce niemiłosierne i niskie, jasne chmurki galopujące od północy. Stoki ubite nocą – równe i idealne. Wiatr niemęczący. Słowem dzień urody przecudnej. Niestety narciarze, wystraszeni medialnym praniem mózgów w temacie mroźnego końca świata, nie dopisali. Cóż – ci co nie byli, niech żałują. W tygodniu do 19stej, chyba żeby zwaliło się kupę publiki (akurat!), to dłużej.

Mrozi całkiem słusznie

Wczoraj mimo prognoz cały dzień padał śnieg. Minus dwanaście i dzisiaj będzie to samo, tylko z mniejszym wiatrem. Warunki narciarskie doskonałe. Włączamy obydwa Muflony. Na focie sprzed kilku dni widać nadciągające z północy fioletowe chmurska co przyniosły śnieg.

Zimno i dobrze

Dobrze się szusuje, minus dziesięć na zegarze i północny wiatr. Troszeczkę posypało, stoki wyładniały i nadal jest bardzo dobrze. Oczywiście na mięciutki śnieżek jak baranek nie ma co liczyć, ale lodu nie ma. Jutro nasze sanki pociągną dwa Muflony, zapraszamy!

Słońce, mróz

Zima trzyma, -8 stopni, północno-wschodni wiatr. Dużo słońca. Pogoda marzenie, warunki narciarskie dobre. Twarde i przewiane stoki, zalodzenie minimalne. Na focie Magdalena broni się przed Jožinem z bažin naszą nową bronią 😉

Chłodkiem wieje

Cały wczorajszy dzień -8 stopni, powiewy, bez słońca. Stoki bez zmian, dobre i przemrożone. Fota słaba i z daleka, ale zawiera scenkę rodzajową: rzadki przypadek jazdy na snowboardzie z kijkami obserwowany jest przez wstrząśniętego (nie mieszanego!) instruktora…

Halo

Dziś super słońce i mróz nielichy – teraz koło dziesięciu stopni. Śnieg na stokach trzyma się nieźle, choć gwiazda rozgrzewa każdą ciemną plamkę do czerwoności, więc musimy reagować szybko i skutecznie jak Szin Bet. Oprócz szusujących deskarzy podziwialiśmy również rzadko spotykane małe Halo 22°, fajna rzecz. Magdalenie udało się zrobić fotę:

 

Na Muflonie bez zmian

Dużo słońca, sporo mrozu, mało ludzi, twardo śniegu. Pokrywa przewiana, zmrożona ale nie lodowa. Jest bardzo dobrze. Choć narciarzy tyle, co kot napłakał (mały kot, nie karakal). Mrozi mocniej i mocniej, więc lizanie metalowych słupów sobie odpuśćcie. Zapraszamy na zachody słońca – dają tu z góry niezłe wrażenia.

Niedziela na Bielanach

Pogoda niesamowicie dobra – mróz, grzejące słońce, śnieg sypiący z jasnego nieba i chmury we wszystkich odcieniach. Na białym kolorowo od ludzi, na niebie kolorowo od paralotni (bo północny wiatr), zero ujadających psów, zero ryczącego beznadziejnego radia typu NRF FM, no po prostu bajka. Oby tak dalej, ma coraz bardziej mrozić i słońce też obiecują. Teraz minus 8siem. Śmiga się idealnie, stoki twarde jak kolano ale nie zlodzone. W tygodniu oczywiście 10 – 20.00

Powrót do góry