Product this the buying be mirrors, viagra vs levitra which is better I some of with it the.

Archiwa z Grudzień, 2016

Chudo ale jednak zima

30gru16Warunki trudne – oprócz naszego pierwszego (najostrzejszego) stoku – który jest bardzo dobry. Na pozostałych wąsko i zlodzenia ale przejezdnie. Za to powietrze bez smogu, piękne widoki i jednak narty. Szansa na gwiezdną noc sylwestrową. Jutro od 10 do 16stej i nocna impreza od 22. Zapraszamy.

Całkiem fajnie

29gru16Dziś powtórka z wczoraj, czyste niebo i minus kilka. Ludzie śmigają po tych twardych paskach i nawet sobie chwalą. To ma się utrzymać parę dni, więc postanowiliśmy – mimo biedy śnieżnej, zrobić Sylwestra na stoku. Od 22 do 1 w nocy, ognisko i jazda na nartach. Ma być mroźna noc….

Wieści z lodowej krainy

28gru16Temperatura ustabilizowała się na -3 stopniach a niebo wylazurowiało. Trochę wiało, ale było przejrzyście i słonecznie. Stoki bardzo twarde i lodowe, lekko przysypane firnową kaszą. Do śmigania nadają się kilkunastometrowe paski wzdłuż świerków, na trzecim polu wyłażą kamyki. Czyli minimalne – ale warunki są. Raczej dla oblatanych narciarzy, a upadek kończy się boleśnie. Jutro od 10tej do zmroku czyli 16stej. Opady niestety dopiero za tydzień, więc musimy ciągnąc na tym co jest.

Lodowisko+orkan

27gru16Stoki zamarzły na beton i cały dzień padał śnieg. Huraganowy wiatr wywiał cały śnieg do lasu. No i zostaliśmy z pochyłym lodowiskiem a mróz coraz większy. Jutro zapraszamy od 10tej narciarzy, co się nie boją takich warunków – jest naprawdę twardo i lodowo!

Trochę nas przetopiło

16gru16Fatalny przełom był wczoraj, nocny deszcz zabrał nam „większą połowę” śniegu. Powyłaziły trawska i kretówki. Śnieg zszarzał i już nie jest tak miło. Dzisiaj zaczęło mrozić ale nie chce sypać, więc warunki narciarskie są bardzo słabe. Wieczorem napiszę, co robimy w dalszej części tygodnia. Na razie jesteśmy od 10tej, można nas wizytować i rewizytować.

Mokrrrro!

25gru16Od rana sypał śnieg i był coraz bardziej mokry. Teraz pada deszcz ze śniegiem i jest lekko powyżej zera. Jutro kręcimy, ale ma być nieprzyjemnie i dość ciepło. Podobno odwilż potrwa jeden dzień. Oby, bo długo nie wytrzymamy z tą ilością śniegu.

Wigilia jak drzewiej

24gru16Pogoda dość tajemnicza, wszystko grubo ośnieżone i zalodzone – bardzo prawdziwe, zimowe i mgliste klimaty. Od -4 do -2 stopni, bez wiatru. Warunki narciarskie cały czas znakomite. Już zamknęliśmy, czas połamać się karpiem 😉 Życzymy Wam wszystkim wesołych świąt a Wy nam (i sobie) życzcie, żeby jutrzejsze ocieplenie było umiarkowane…

Jutro od 10tej do 19stej.

Bardzo było pięknie…

23gru16-jpg-3…a jutro pewnie będzie mniej pięknie, ale i tak zapraszamy od 10tej do, wyjątkowo, 14stej – bo wigilia. W niedzielę do 19stej a potem zobaczymy jak pogoda.

Fota dla tych, co małej wiary

23gru16Wpadłem na chwilę do netu wrzucić fotkę pt: patrzcie co tracicie nie przyjechawszy dzisiaj na narty! Dziś super widoki i pogoda, lekki mróz a stoki 100/100

Kolejny malowniczy dzień

22gru16Dziś było pięknie nie-do-opisania, więc nie będę próbował. Temperatura -5, wiatr zmienny a na drzewach połyskliwa szadź. Chmury przeciskały się od czeskiej strony i jak piana z wozu strażackiego spływały po północnych stokach w doliny. Słońce i przepyszna, klarowna widoczność. Jutro do 16stej, choć mało kto tu zagląda…

Powrót do góry