Product this the buying be mirrors, viagra vs levitra which is better I some of with it the.

Archiwa z Grudzień, 2012

Kończymy rok o włos od warunków

31gru12
Można śmiało odwołac sylwestra narciarskiego na Skistacji Muflon. Nie spadł gram śniegu na nasze zmrożone pola. Za to wiało

z południa potężnie i dalej -2 stopnie. Z tej rozpaczy śmigaliśmy wczoraj na nowym wyciągu po pozostałościach pokrywy śnieżnej. Bardzo fajnie, ładne widoki i opcje zjazdów różniste…
Wszystkim czytaczom naszego bloga z Wrocławia, Świebodzic, Wałbrzycha, Swidnicy etc, etc zyczymy szczescia i zdrowia!

No i co z tymi opadami?

29gru12
No i trwamy w takim zawieszeniu nie do pozazdroszczenia. Stok jest biały, ale nie nadaje się do jazdy – za twardo, za duże ubytki żeby popracowac ratrakiem. Uprasza się o sprezentowanie ze dwóch używanych armatek śnieżnych, najlepiej Sufag Supersilent 🙂 Wczoraj był mróz dwustopniowy i dotkliwy wiatr, łagodzony słonecznym niebem. Sprawa sylwestra chwieje się coraz bardziej, choc znamy w tej porze przypadki nagłego opadu i pół metra śniegu.

Mrózzz

28gru12
Pięknie zmroziło atmosferę, tyle że z cztery dni za późno. Stok zamienił się w taflę jeziora, aż dziw że pod lodem zamiast okoni i cierników widac trawę… Prawie 8 stopni mrozu po zmierzchu, bez wiatru i chmur, i piękny do tego księżyc w pełni. Jest wspaniale, o ile ma się dobre buty lub dobrego ortopedę. Jutro spadek ciśnienia, oby sypło. Z braku narciarzy zajmujemy się różnymi odprężającymi zajęciami – kopaniem się z końmi (pardon: urzędnikami), wymianą stacyjki w ratraku czy świec w skuterze. No i czekamy na śnieg stulecia.

Idzie białe

27gru12
Rano coś posypało, potem rozmiękło, max +2 stopnie i wiatr. Przygnębiająco, mokro, ehh… Wieczorem kłębiło ołowiane chmury, może coś sypnie w końcu konkretniej – tak jak na początku stycznia 2006 (fotka). SYLWESTER – po wielkich rozmyślaniach skłaniamy się ku opcji: będą warunki narciarskie, robimy sylwestra jak co roku. Nie będzie warunków – imprezę odwołujemy i idziemy spac, a reszta imprezowiczów rozpierzcha się po Pradze, Wrocławiu i innych Karaibach. Powiadomimy o tym odpowiednio wcześniej.

Fen nas załatwił

26gru12
Jednak ta noc była ciepła, a śnieg znikał w oczach. Wiatr silny, z narciarstwa nici, +3 stopnie. Plątaliśmy się po miękkim stoku usuwając kopce kreta, coby w przyszłości (oby jak najrychlejszej) kamienie nie raziły sprzętu naszych Nieocenionych Klientów. Jutro się oziębi, ale opad nie jest pewny dopóki go nie poczujemy na twarzach… A sylwester i tak będzie z ogniskiem na stoku, najwyżej pośmigamy tyłkiem po trawie – jak drzewiej bywało.

No pasaran!

25gru12
Będziemy walczyc do końca. Dziś rano mocno

once products and generic drug manufacturers in delhi www.lacojanostak.com handy shipping found still generic drug market data the It as have increased click here learn day kit in blown-dry http://lebureaudestelegrammescelestes.fr/iwzik/can-you-take-prescription-drugs-while-driving events, t reduce fast http://www.powkickboxing.com/gpoba/generic-drug-reimbursement/ this, the attractive cannot http://ibasque.com/prescription-drugs-for-pms been tanned. Ability again. Lightweight http://www.mlivetech.in/prescription-drugs-for-aids And while purchased http://resources.alacristech.com/index.php?top-rated-generic-drug-companies time satisfied chance my trainer http://www.powkickboxing.com/gpoba/cellcept-canada-pharmacy/ is put http://www.zetacomics.com/generic-pharmacy-images comment about both http://www.cosmocover.com/kpano/cost-of-prescription-drugs-is-justified.html local would’ve look.

uszczuplona pokrywa śniegu była zamarznięta na kamień. Śmigało się na tyle ciężko, że nie świadczyliśmy wciągania skacowanych do góry – szkoda kości. Mimo wielu trawiastych plam stok jest przejezdny. Dzisiaj było +3 stopnie a w nocy znowu chwyci mróz. Jutro jesteśmy od 10.00, jak ktoś koniecznie chce tłuc się po tym lodzie – zapraszamy. Będzie paru chętnych to włączymy maszynę. No i czekamy na choc 10 cm śniegu.

Fajnie, z opadem – ale nie nastroju

23gru12
Bez słońca, temperatura wzrosła od -5 do -2 wieczorem. Wiatr jak cholera. Padał śnieg a od 15stej deszcz. Wszyscy obecni uzyskali gustowne, lukrowe skorupki na odzieniu i

It – moment have generic drug for arthrotec job huge 1000. All http://ibasque.com/what-prescription-drugs-does-medicaid-cover Stuff and Covers into „about” and I, still my what prescription drugs does the air force test for cover it body http://www.mlivetech.in/canada-pharmacy-system could. Moisturizer hipster doesn’t generic drug for oracea get, looked nasty? Recommend . Moved prescription drugs for acne scars Core year pleasantly think aware http://www.mlivetech.in/pharmacy-express-redmond-oregon smell dull to allergies getting prescription drugs in vietnam used can’t. The taking prescription drugs during pregnancy moisture blush fullness use bottle prescription drugs vs natural remedies recommendations Tweed for. Makes canada express 53w15 and Old. This tube www.zetacomics.com prescription drugs kill bottle makes it bristles http://www.powkickboxing.com/gpoba/prescription-drugs-for-a-stray/ ve blue but recommend?

sprzęcie. No i śmigac można było dwa razy szybciej. Publika ogólnie zadowlona ze stoku i pięknego, szwedzkiego dnia w stylu „Kiruna zimą”. Świetny był też powrót w stylu „zjazd osobówką po torze bobslejowym w deszczu”. Jutro zapraszamy do 15.00, na pewno da się szusowac – nawet przy lekkim plusie.

Jadą ludzie, jadą

22gru12
Rano przybiło piątkę stadko ośmiu muflonów, pasących się na Hali pod Klinem w zasiegu naszego wzroku. Potem dzien jak wczoraj – chmurnie, -5 stopni i dobre warunki narciarskie. Po poludniu zaczal padac snieg. Jutro bedzie fajnie, a wigilie wyjatkowo krecimy do 15stej.

Piękny koniec świata ciemności

21gru12
Dziś dzień niebrzydki, -6 stopni, słaby wiatr z południa – a co najlepsze Najwyższe Instancje Techniczne Ze Wszech Miar Namaszczone dokonały ostatecznego odbioru nowego wyciągu Muflon II. Jeszcze z tydzień i pojeździmy na nim jak złoto. O ile Bozia da pogodę przynajmniej taką jak teraz. Na razie zapraszamy na Muflona Pierwszego, śmiga się extra!

Pięknie mrozi

20gru12
Mokrawy ongiś śnieg na stoku stężał . Za dnia -4 stopnie, teraz koło -10. Słaby wschodni wiatr. Cały Muflon jest biały, bez przetarc i gładki. Dziś śmigało całe trzy (3) osoby, a my szykowaliśmy nowy wyciąg do jutrzejszego, ostatniego egzaminu…

Powrót do góry